Intalnirea Mondială a Familiilor cu Papa Benedict al XVI lea

de luni, 28 mai 2012 avem privilegiul de a participa alături de un grup de trei familii la întâlnirea Intalnirea Mondială a Familiilor cu Papa Benedict al XVI lea, ediția a VII, eveniment care va avea loc anul acesta la Milano. Suntem invitați de către Parohia San Zeno cu care deja de unsprezece ani desfășurăm un amplu program de parteneriat concretizat pe lângă schimbul religios, cultural, vizite anuale, sprijin prin rugăciune și nu numai, anul acesta prin acest minunat prilej de  a fi alături de familii din lumea întreagă în rugăciune de Sanctitatea Sa, Papa Benedict al XVI lea.

Uncategorized

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

*

Poți folosi aceste etichete HTML și atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>